www.hotel-ubytovani.com
Hotel Žďár nad Sázavou Hotelový dům Morava - disponuje restauracíHotel Žďár nad Sázavou Hotelový dům Morava -  je k dispozici letní terasaHotel Žďár nad Sázavou Hotelový dům Morava - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Žďár nad Sázavou Hotelový dům Morava - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel Hotelový dům Morava
Horní 22, Žďár nad Sázavou 59101
Česká Republika
Hotel-Zdar-Nad-Sazavou-Morava@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Hotelový dům Morava ubytování Žďár nad Sázavou Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Hotelový dům Morava - ubytování Žďár nad Sázavou | Vítejte

 
Hotel Žďár nad Sázavou Hotelový dům Morava Hotelový dům Morava je vzdálen 100 metrů od centra města Žďár nad Sázavou. I když je náměstí vzdáleno pár metrů, přesto hotelový dům Morava zaručuje dostatek soukromí. Poloha a charakter hotelového domu Morava nabízí návštěvníkům pěkné a levné ubytování včetně bezbariérového přístupu.

Ubytování
Hotelový dům Morava je vhodný pro ubytování různých zájezdů, pracovníků na služebních cestách, ale i pro ubytování dlouhodobějšího charakteru. Účelně zařízené pokoje zajišťují hostům veškeré pohodlí. Ubytování je pro hosty připravené ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích. Kapacita hotelového domu Morava je 44 pokojů, celkem 143 lůžek. V nabídce ubytování jsou pokoje s vlastním nebo společným sociálním zařízením. Pro ubytované hosty jsou k dispozici společenské místnosti s televizí. Parkování je zajištěno v bezprostřední blízkosti hotelového domu Morava.

Služby
V areálu hotelového domu Morava je restaurace s nekuřáckou jídelnou a dále restaurace Convent, která je proslulá vynikající kuchyní. V areálů hotelového domu Morava se dále nachází dva kadeřnické salony, solárium a turbosolárium, kosmetický salon a masérské služby. Ve vzdálenosti 50 metrů se nachází krytý bazén a fit centrum s denním barem. Stanice městské hromadné dopravy je ve vzdálenosti 50 metrů od hotelového domu Morava.

Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou leží na horním toku řeky Sázavy. Jádro města s bývalou renesanční radnicí, morovým sloupem a gotickým kostelem svatého Prokopa leží na návrší levého břehu řeky Sázavy. Druhá část města Žďáru nad Sázavou s historickými památkami leží okolo zámku, bývalého kláštera, ve kterém je umístěno muzeum knihy a Santiniho expozice. Významnou stavební památkou je poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, který byl v roce 1994 zapsán do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví Unesco.

Okolí
Turisticky přitažlivá oblast ležící v samém středu Českomoravské vrchoviny s celou řadou kulturních památek a přírodních zajímavostí je jako stvořená pro letní i zimní rekreaci. V okolí hotelového domu Morava můžete využít upravených běžeckých a cyklistických tratí, turisté zde najdou nepřeberné množství turistických tras.